Muska

Sizlerin bildiği gibi olmayan ve mutlaka farklı içeriklere de sahip olan muska taşımak veya yaptırmak aslında oldukça kolaydır. Bunun için işini iyi yapan ve gerçekten güvenilir biri olan bir hocayla çalışmanız gerekiyor ben Medyum Burak ile ilgili çok araştırma yaparken hakkında her zaman olumlu yorumlar okuduğum için tercih ettim. Buna yönelmemin asıl amacı da rüyada muska görmek diye bakınırken karşıma çıkmıştı ve orada okuduklarımla bu kararı almıştım. İyi veya kötü niyetli olarak yapılabildiği gibi bunu karşınızda ki kişiye mutlaka ulaştırmanız gerekiyor çanta, araba veya evine bırakmanız gerekmektedir. Muska nedir boyutları nelerdir ve de muska nasıl yapılır derseniz istediğiniz gibi olabilen küçük kâğıt şeklinde hazırlanan bir parçadır muska çeşitleri oldukça fazladır buna hocayla beraber karar verebilirsiniz.

Korkmadım ve Araştırdım

Eğer evinizde ve eşinizle huzursuzluk fark ediyorsanız muska nasıl yok edilir diyerek hocamıza danışabilir birkaç gün içinde de bunu halledebilirsiniz. Eşimle aşamadığım sorunlarım olduğunda dengesiz hareketlerini fark etmiştim bu yüzden internette 0553 371 8994 nolu telefonu buldum ve hocamıza ulaştım aynı gün geri dönüşünü fark ettim çünkü eşimin bana olan bakışları bile değişti.

Şimdi Siz Yapın

Bizde muska nasıl bozulur en iyi örneğini yaşadık ve bizzat kendimde tecrübe kazanmış oldum. Her konuda tedirgin olacağınıza hiç düşünmeden [email protected] hesabından hocamızla iletişime geçin ve sonrasında huzurla yaşamınıza bakın.

Bir önceki yazımız olan Vefk başlıklı makalemizde vefk, vefk duası ve vefk ilmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 2169 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir