Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Sabun büyüsü nasıl bozulur sizlere kendi deneyimlediğim olaylardan bahsedeceğim. Sabun büyüsü kara büyü listesinde bulunanbir büyüdür.

Bu büyüden kurtulmak için medyum Burak’a danışmalı bakım yaptırmalısınız. Sıkıntılarınızın nedeni bu mu değil mi mutlaka tespit edilmelidir. Kontrollerden sonra hocamızın kendine has tekniklerine göre vefkler, tılsımlar ya da daha farklı yöntemler ile manevi anlamda arınmanız gerçekleştirilir. Peki ya sabun büyüsü nasıl yapılır biraz da bundan bahsedelim. İhtiyaç olan malzeme sabun, büyü yapılacak kişinin bilgileri ve gerekiyorsa resmi. Tüm malzemeler ve bilgiler toplandıktan sonra hocamızın ilmi ve bilgileri doğrultusunda işlem gerçekleştirilir.

Çok tehlikeli bir büyü

Sabun büyüsü belirtileri insanın ruhsal davranışlarında bozukluk yapar. Fiziksel açıdan da kişide tahribat oluşturur. Örneğin kişi kendini yorgun, halsiz, hasta gibi hisseder. Kilo kaybı, aile içi bağların zayıflaması, eşe dosta karşı soğukluk büyünün bariz belirtileri olarak tanımlanabilir. Eşimde büyü olduğunu fark ettiğimde derhal medyum Burak’a danıştım. Gerçekten de yanılmamıştım çünkü eşimde saydığım bu belirtilerin hepsi vardı. Sabun büyüsü nedir bilmeyenler hocama danışabilirler böylelikle her türlü dertten kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yaptırmak ya da bozdurmak isteyenler gerçek sabun büyüsü ayeti için hemen arayabilirler.

Ne mutlu ki kurtulduk

Çok şükür ki eşimin üzerindeki büyüden kurtulduk. Medyum Burak sayesinde evimize yeniden mutluluk geldi, eşim kötü enerjiden arındı. Sabun büyüsü duası ve daha başka birçok konuda medyum Burak’a danışmak için 0553 371 89 94’ü arayabilir, [email protected] adresinden görüşme yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma Duası Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde büyü bozan dualar, büyü bozma duası ve büyüden korunma duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 962 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir