Sevdiğine Kavuşma Duası

Tesirli bir dua ile sevdiğinize kısa zamanda kavuşmak ister misiniz? Sevdiğine kavuşma duası bu konuda size yardımcı olacaktır.

Sevdiğinizle aranızdaki kırgınlıklar son noktayı buldu ve ayrıldınız. Üzülmeyin bu konuda yapabileceğiniz çok önemli bir gerçek var. Sevdiğine kavuşma duası okuyarak sevdiğinize kavuşabilir, bu ayrılık adına son noktayı koyabilirsiniz. Birçok insanın faydalandığı ve etkisi hızlı olan bu dua ile hayatınızı yoluna koyabilirsiniz. Önceki zamanlarda denenmiş ve sonuç alınarak evlilik birliğini ya da ikili ilişkisini yoluna koyan pek çok kişi mevcuttur. Siz de onlardan biri olmaya var mısınız?

Hepinizi sevdiğinize kavuşturup sizleri mutlu kılacak olan bu dua aranızdaki anlaşmazlıklara sonsuza kadar elveda diyebilme fırsatını sizlere sunabilecektir. Bazen kırgınlıklar sebep göstermeksizin oluşabilir. Böyle anlarda sizlerin sevdiğinizden uzakta kalma durumuna dur dedirtecek ayrılanlar için kavuşma duası okuyarak son derece hızlı sonuç alabilirsiniz.

Sevdiğimden ayrıldım, çok üzgünüm ne yapmalıyım?

 Duanın gücüne inanır mısınız? Hızlı sonuç veren kavuşma duası okuyarak sevdiğinize kısa zamanda kavuşmanız mümkün. Dua okurken enerjinizi düşürmemeli, sizleri olumsuz etkileyen herkesten ve her şeyden uzak kalmalısınız. Konsantrenizi bozmadan sevdiğin insana kavuşma duası okuyarak sevdiğinizin size tekrar dönmesini keyifle bekleyebilirsiniz.

Sevdiğimle tartıştık ve ayrıldık; onu geri getirmem mümkün mü?

İkili ilişkilerde her zaman tek taraflı suç yoktur. Bazen kırgınlık ya da kızgınlık anlarında hiç beklemediğimiz ya da karşı tarafın beklemediği şekilde söylemler ve tutumlarda bulunabiliriz. İşte böyle durumlarda sonunda pişmanlık hissettiğimiz olur. Bu durumu nasıl kurtarabilirim kıvranmasını yaşamaya başlamamız an meselesi haline gelir. Siz de böyle acı çekip kıvrananlardansanız vakit kaybetmeden Burak Hoca ve dua gücüyle tanışma imkanından faydalanmayı denemelisiniz. Burak Hoca’nın da tavsiye edeceği üzere sevdiğine kavuşmak için dua tavsiyelerinden faydalanarak kırgınlıklarınızı sonlandırabilirsiniz. Hem sevmek hem de ayrı kalmak bu kadar kısa zaman dilimine sığdırdığımız hayatta niye var olsun ki? Kızgınlıklar, kırgınlıklar ve sevdiğimizi affetmemeler yerine sevenleri kavuşturma duası gücüyle her şeye yeniden başlayabiliriz.

Siz de hayatınızı yönlendirirken Burak Hoca’ya ulaşarak beraberliğinizi taçlandırabilirsiniz. Sevdiğiniz için hoşgörülü davranmak, karşılıklı güven ilişkisiyle bir beraberliği ayakta tutabilmek ve hataları affettirebilmek ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. 0553 371 8994 numaralı telefonu tuşlayarak özel tüm sorularınızı Burak Hoca’ya ileterek hayatınızdaki karamsarlıklara ve sevdiğinden ayrı kalmalara veda diyebilirsiniz. [email protected] mail adresinden faydalanarak sevdikleriyle yaşadıkları problemleri dua gücüyle çözebilen pek çok kişi mevcuttur. Siz de onlardan biri olabilir üzgün günlerinizi unutarak mutlu olacağınız günlerin hayalini sevdiğinizle el ele diz dize yapabilirsiniz. Yaptığınız hataları tekrarlamamak, hoşgörülü bir ilişki çerçevesinde mutluluğu baş tacınız ederek ilişkinizi yönlendirmeye var mısınız? Sevdiğinizi duaların alameti ile yeniden kazanmak ve aynı hataları bir daha yapmamak üzere ona son verme gücünü kendinizde buluyorsanız daha fazla oyalanmayın. Haydi acele edin.

Bir önceki yazımız olan Soğutma Duası başlıklı makalemizde ayırma duası, eşleri birbirinden ayırma duası ve iki kişinin arasını soğutmak için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 1444 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
26 Hayır

“Sevdiğine Kavuşma Duası” için 1 yorum var.

 1. Merhaba ben Elif, 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Üniversite okumak için Artvin’den Konya’ya geldim. Konya’ya ilk geldiğim dönemde hiç bilmediğim ve kimseyi tanımadığım bir yerde olduğum için ciddi yalnızlık çektim. İnsanlarla kolay iletişim kurabilen biri değilimdir, içine kapanık kendi halinde biriyim. Okulda da biriyle yakınlaşmam epey sürdü. Uzun süre yalnızdım sonuç olarak.
  Bir akşam evde kendi kendime oturup yalnızlığıma üzülürken Twitter’dan gelen bir DM ile irkildim. Bizim okulda okuyan, eli yüzü düzgün biri mesaj atmıştı. İsmi Erkan idi. Birinin mesaj atması nedense beni çok mutlu etmişti. Bir kahve yapıp mesajına geri döndüm ve epey mesajlaştık. Bizim fakültede okuyormuş, benden bir yaş büyük. Ben de çok iyi bir ilk izlenim bırakmıştı Erkan. Ertesi gün okulun kafeteryasında görüşmek için sözleştik.
  Kafeteryada oturup kahve içerken Erkan’ın tüm dikkatinin ben de olması, benimle ilgilenmesi falan çok hoşuma gitmişti. Çok hoş sohbet biriydi özetle çok hoşlandım ondan. 10 gün kadar konuştuktan sonra sevgili olduk. Çok iyi anlaşıyorduk, Erkan beni arkadaşlarıyla tanıştırdı. Artık Konya’da hem sevgilim hem de arkadaşlarım vardı. Hayatımın birkaç günde bu kadar değişmesi beni çok mutlu ediyordu.
  Bir süre sonra okulda kulüplere girdim. Kulüpteki insanlarla kafamız çok uyuştu. Birkaçıyla yakın arkadaş oldum. Bir gün etkinlikten sonra benim evime gittik ve maalesef ben o gece sevgilimi aldattım.
  Sabah kalktığımda çok kötü hissettim, kendimden iğreniyordum adeta. Bu haber okulun içinde yayıldı ve 2 gün sonra Erkan beni terk etti. Konuşmak bile istemedi benimle. Sadece beni her yerden engelledi ve o kadar haklıydı ki ağzımı açıp bir şey diyemedim.
  Erkan ile ayrı kaldığım süre cehennem gibiydi. Onunla barışmak için birkaç kere yanına gittim ama yüzüme bile bakmadı. Ben de son çare olarak geri getirme büyüsü yaptırmaya karar verdim. İnternet araştırmalarım sonucunda Medyum Burak Hoca’ya denk geldim ve ona dair yapılan yorumlar beni büyüledi.
  Hemen kendisini aradım ve randevu aldım. Burak Hoca beni süreç ve hamaylı hakkında bilgilendirdi. Bilgilendirici ve emin konuşması bana çok güven verdi ve rahatlattı. Geri getirme hamaylı yapıldıktan sonra büyük bir umutla tesir etmesini bekledim. Burak Hoca’ya güvenim tamdı.
  Bir akşam otururken kapı çaldı. Saat biraz geç olduğu ve kimseyi beklemediğim için irkildim. Kapıyı açtığımda elinde çiçeklerle beni bekleyen Erkan’ı gördüm. Ondan çok özür dilediğimi, bunun bir hata olduğunu ve bir daha asla tekrarlanmayacağını söyledim. O kadar sıkı ve duygusal sarıldı ki bana hala unutamam.
  Allah Burak Hoca’dan razı olsun iki tane genç insanı mutlu etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir