Soğutma Büyüsü

Büyü çeşitlerinin en tehlikesi olan soğutma büyüsü yaptırmak isteyenler öncelikle bu işlemi profesyonel kişilere yaptırmalıdır.

Aksi takdirde soğutma ciddi zararlara yol açabilir. Mutlu bir çiftin hızlı bir şekilde ayrılmasını sağlayan soğutma büyüsü sayesinde olayların gidişatını takip etmek bile güç olabilir. Soğutma büyüsü yaptıranlar olarak da profesyonel kişilerden yardım almak gereklidir.

Soğutma Büyüsünde Bulunan Çeşitler

Hayatın her alanında bulunan işlemlerden soğutma durumu mümkün olabilmektedir. Soğutma büyüsü denildiğinde genel olarak iki kişi arasında bulunan ilişkinin bozulması akla gelmektedir.  Burak ile yapılan büyüler arasında soğutma büyüsünün çeşitleri oldukça fazladır. Eşleri soğutma büyüsü dışında alkolden soğutma ya da kötü alışkanlıklardan uzaklaştırma da söz konusu olabilmektedir. Aynı zamanda eşinin ailesi ile bir arada bulunmasını istemeyen kadınlarda aileden soğutma büyüsünü değerlendiriyor. İyi niyetli olarak yapılan büyülerin çeşitleri de bu anlamda kişilerde tesirli olabilmektedir.

Geniş kapsamlı bir alanda değerlendirilen soğutma büyüsü istediğiniz şekilde yapılabilmektedir. Bu ve daha fazla büyü çeşitleri için 0553 371 89 94 numarasında Medyum Burak ile iletişime geçebilirsiniz. Binlerce büyü çeşidini profesyonel şekilde yapan Burak hoca işlemi sonuna kadarda yakından takip etmektedir. Ülke genelinde sürekli işlem halinde bulunan Burak hocaya [email protected] adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz. İki insanı soğutma büyüsü de bu gibi durumlarda Medyum Burak tarafından yapılabilmektedir. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için de soğutma büyüsünü değerlendirebilirsiniz. Aynı şekilde uzaklaşmak istediğiniz kişiye de soğutma büyüsü yaparak kurtulabilirsiniz. Yapılan büyü sayesinde kurtulmak istediğiniz kişi sizden hızlıca uzaklaşacaktır. Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan o kişi sizden tiksinircesine kaçacaktır.

Soğutma Büyüsü Sayesinde Takıntılı Olan Erkek Arkadaşımdan Kurtuldum

Karı koca soğutma büyüsü sayesinde takıntılı olan erkek arkadaşımdan kurtuldum. Medyum Burak bu konuda hem ilgili hem de işlemi sonuna kadar takip ediyor. Daha ilk günden okuduğu dua ile erkek arkadaşım benden uzaklaşmaya başladı.  Sürekli rahatsız eden erkek arkadaşım Burak hocanın verdiği talimatlarla benden uzaklaşırcasına kaçtı. Kendisinin sunduğu ayrılma kararı ile çok şükür kurtuldum. Öyle ki soğutma büyüsü daha ilk günden kendini belli etmeye başladı. İkili ilişkilerde oldukça rahatsız edici durumlardan biri olan takıntı hallerini en çok yaşayan biri olarak Burak hocaya minnettarım.

Uyguladığı korunma ve soğuma büyüsü sayesinde artık özgürce yaşayabiliyorum. Eski erkek arkadaşım beni görmemek için şehrini bile değiştirdi. Kısa zamanda benden uzaklaşan erkek arkadaşımdan sonra hayatıma yön vermek için Burak hocadan da yardım alıyorum. Soğutma büyüsü nasıl yapılır şeklinde arama yaparak karşılaştığım Medyum Burak ile farklı alanlarda da iletişime geçmeye devam ediyorum. Binlerce büyü çeşidine bilgili olarak hakim olan Burak hoca en eski büyü türlerini de kısa sürede gerçekleştiriyor. Başarılı olacağım hem iş hem de sosyal hayatımda Burak hocadan aldığım önerilerle kaliteli olarak ilerleyebiliyorum.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak Mayda başlıklı makalemizde medyum, medyum burak mayda ve medyum burak mayda dolandırıcı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1234 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
12 Hayır

“Soğutma Büyüsü” için 5 yorum var.

 1. mrb ben selma soğutma büyüsü hakkında başımdan gçn bir olayı szlerle pylasmak istoyurm bnm bu anlatmım inşallah birilerinin ilham almasını sağlamak olur. Ben 36 yaşımdayım kocaleinde yaşıyorum 16 senedir evliyim. yani 20 yaşımda evlendim severek evlendim ve kaçarak evlendm evliliğimin ilk birkaç yılı mutlu geçerken belli bir zaman sonra ızdırap gibi geçmeye başladı bu arada 2 cucuk annesiyim. Severek ve kaçarak evlendiğim kocam için artık eski kocam olarak belirmem gerektiğini bilerek kafanızın karışmasını istemeiyorum bu nedenle beni yanlış anlamanızı da istemem. Cunki yasadiklarim kolay seyler değil. Ben evlendkten sonra ailesinin yanında kalmaya başladık müstakil bir evleri vardı orda soba yaktım çamaşır yıkadım bulaşık yıkadım yani herşeye boyun eğdim kayınvalidem çok ezdi beni kayınbabam için aynı şeyi söylemem melek gibi bir adamdı. Benim eski kocam beni başka bir kadınla aldattı hatta evimize kadar getirdi ve benim sineye çekmemi istedi ben bunu asla kabul edebilecek bir insan değilim bağırdım çapırdım ne yaptıysam olmadı kadın yüzsüzlük yaparak geldi bir iki gün durdular kaynanam olacak kadın bişeyolmaz idare et dedi durdu. Ben artık dayanamadım boşanmak istediğimi söyledim gencim çünkü kendi ayaklarımın üstünde durabilecek bir kadınım benliğimi her zaman bilirim haddimi de bilirim bana karışmayın isterlerse evlensinler isterlerse bu evde kalsınlar umurumda bile değil dedim aradan iki gün geçtikten sonra boşanma dilekçesini hazırlayıp verdim ama kocam boşanmak istemedi beni çok zorladı 1.5 sene uğraştım bu sere zarrıfnda yine evde kalıyordum ama kısmi olarak da annemlerde kaldım. Artık kişilik olarak evlilkten soğdum ne yaptıysamda boşanamadım son çare olarak soğtma büyüsü ile tanıştım daha önceden hiç bilmediğim bişeydi araştırdım meduym burak hoca ile işlem yaptırma şansı buldum soğutma büyüsü değil de soğutma celbi yaptrudm geçen sene boşandık şükür eski kocam benden o kadar soğudu o kadar nefret etti ki celb sayesnde oldu tabi bunlar kendi isteğiyle gidip tek celsede boşandık. Demem o ki kadınlar kendiniz ezdirmeyin başa çıkamadığınız şeylerde bnm gibi yapın asla boyun eğmeyin medyum burak hoca gerçekten size bir ağabeyi gibi yardımcı olacağından hiç zerre kadar suhbeniz olmasın.

 2. 26 yaşındayım. Lisedeyken okulumun son senesinde tüm arkadaşlarım gibi üniversite sınavına hazırlanırken, babamın liseden sonra benim okumamı istemediğini (bir istek değil dayatma söz konusuydu), okulu bitirdikten sonra münasip gördükleri biriyle evlenmem gerektiğini söyledi.
  Çok küçük yaşta olduğum için korktum ve buna karşı gelemedim. Babam beni evden atarsa ne yaparım diye düşünüp, söylediklerini kabul etmek zorunda kaldım. Liseyi bitirdikten yaklaşık 16 ay sonra hiç tanımadığım biriyle evlendirildim. Hemen her genç kızın hayal ettiği gelinlik, uzaktan bakınca bana kefen gibi gözüktü ama yapacak bir şeyim yoktu. Evlendiğim kişi benden 4 yaş büyük ve aileme nazaran açık görüşlü biri.
  Evlendikten sonra istersen üniversite okuyabilecegimi bana destek olacağını söyledi.
  Her ev kadının yaptığı işlerin yanında bir de sınava hazırlanmaya başladım. Çok çalışmama rağmen ilk denememde bulunduğum şehirde bir bölüm tutturamadim. Evli olduğumuz için başka şehire gitmem mümkün değildi. Yılmadım. Tekrar hazırlandım ve bulunduğum şehirde icmimarlik okumaya başladım. Okulda derslerimin yanında sıkça kütüphaneye gittim, online kurslara katıldım. Olabilecek her alanda kendimi geliştirmek için çaba sarf ettim.
  Akabinde ortalamanın üstünde bir öğrencilik hayatım oldu ve 3.21 diploma notu ile mezun oldum. Okulum bittikten sonra işe girmek istedim ama kocam bana çalışmamın gerek olmadığını, onun eve yeterince para getirdiğini sert bir şekilde söyledi.
  Üniversitede tanıştığım insanlar gibi hayallerimin peşinden koşmak, çalışarak kendi paramı kazanmak ve ayaklarımın üstünde duran güçlü bir kadın olmak istiyorum.
  Çocuğumuz yok ve kocama karşı herhangi bir his beslemiyorum bu yüzden boşanmak istiyorum ama boşanmak istediğimi söylersem kocamın veya babamın ne tepki vereceğini tahmin edemiyorum. Biraz korkuyorum açıkçası.
  Sezen Aksu’nun Ünzile şarkısını yazdığı bu ülkede muadili durumda olan kadınlarin olduğuna eminim. Siz neler yaptınız, benim yerimde olsanız neler yapardınız? Hayallerim ve hayatımın gerçekleri arasında kaldığım bu noktada sizden yardım istiyorum.

 3. Seninkine benzer bir durum başımda Burak hocamla iletişime geçtim soğutma celbi yaptırdım uzun sürüyor hazırlaması 2 haftada tamamlayıp kargo ile gönderdi 40 gün oldu üstümde taşıyorum ilk zamana göre farklı değişim var olacağını düşünüyorum toplam 90 günmüş bekleme süresi ben daha yarısında değilim ona rağmen memnunum dk başı arayan her dakika gözü üzerimde olan adamla şimdi neredeyse haftada 1-2 kere görüşüyoruz sana tavsiyem hiç kapı kapı gezme hem paran hemde zamanın boşa gider Burak hocam bu konuda eh iyisi

 4. Seninkine benzer bir durum başımda Burak hocamla iletişime geçtim soğutma celbi yaptırdım uzun sürüyor hazırlaması 2 haftada tamamlayıp kargo ile gönderdi 40 gün oldu üstümde taşıyorum ilk zamana göre farklı değişim var olacağını düşünüyorum toplam 90 günmüş bekleme süresi ben daha yarısında değilim ona rağmen memnunum dk başı arayan her dakika gözü üzerimde olan adamla şimdi neredeyse haftada 1-2 kere görüşüyoruz sana tavsiyem hiç kapı kapı gezme hem paran hemde zamanın boşa gider Burak hocam bu konuda eh iyisi

 5. Merhaba ismim Çiğdem 35 yaşındayım. Okulumu bitirdikten sonra kendi ayaklarımın üzerinde durmak istedim. Bu yüzden evlenmedim birkaç sene sonrada evlenmek istemedim açıkçası. Yani bekarım.
  Dönem dönem erkek arkadaşlarım oldu fakat hiçbiri evlenecek kadar ciddi değildi. Fakat Kemal adında biriyle 1 sene birlikteliğimiz vardı. Evlenmek istemediğimi bilmesine rağmen bana evlenme teklifi etti ben de hayır dedim.
  Kemal bunu kaldıramadı ve masan kalkıp gitti. Ayrıldığımızı bir daha birbirimizi görmeyeceğimizi düşündüm ama öyle olmadı. Bir gün işten çıkmıştım eve doğru giderken Kemal yolumu kesti ve fikrini değiştirdin mi diye sordu. Cevabım hala aynı ve bu değişmeyecek dedim. Sinirden çıldırdı eğer etrafımızda insanlar olmasaydı beni döverdi eminim. O akşam eve gelince korkmaya başladım. O akşam şanslıydım ama ya bu olay tekrarlanırsa ve ıssız bir yerde olursak diye düşündüm. Polise gitsem bir şey değişmezdi. Abime veya babama söylesem olay çok büyürdü ve sevdiğim insanların başına iş açabilirdim. Köşeye sıkışmış gibi hissediyordum. Müdürümü aradım ve cenazem olduğunu söyledim. Evde kafamı dinlemem gerekiyordu.
  Uyanınca hissettiğim ilk şey korku oldu. Buna bir çözüm bulmalıydım. İnterneti açtım ve araştırmaya başladım. Saatlerce yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Burak Hoca’ya gidip soğutma hamaylı yaptırmaya karar verdim. Burak Hoca bu işte iyiydi ve soğutma hamaylı tam istediğim şeydi. Hocayı aradım ve randevu aldım. Yanına gidip durumu anlattığımda soğutma hamaylının işime yarayacağını söyledi. Hoca beni süreç hakkında bilgilendirdikten sonra emin olduğumu söyledim ve yanından ayrıldım. Hamaylının tesir süresi 15-60 gün arasında sürüyor. Bu süreçte burada olmak istemediğimden vizesiz birkaç ülke seçtim ve balkanlar turuna çıktım. Muhteşem yerler görmeme çok iyi insanlarla tanışmama rağmen aklımdea hep bir soru vardı ‘Kurtuldum mu?’
  1 ay kadar sürdü turum ve eve döndüğümde içimde hala bir korku vardı. Hocaya güveniyordum ama kurtulduğumu direkt görmek istiyordum. Evde her şey üzerime üzerime geliyormuş gibi hissettim ve kendimi sokağa attım. Bir yürüyüş yapmak istedim. Caddede yürürken karşıdan Kemal’i gördüm. Kalbim ağzımdan çıkacaktı resmen çok korkuyordum. Kemal bana iğrenerek baktı resmen ve kafasını çevirdi. Hızlı hızlı geçti yanımdan…
  Resmen kurtulmuştum. Kurtuldum diye bağırmak istedim sokağın ortasında.
  Beni bu dertten kurtardığı için Burak Hoca’ya çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir