Soğutma Duası

Sıkıntılı zamanlarınızda ihtiyaç duyacağınız dualar arasında yer alanlardan biri de soğutma duası olarak karşınıza çıkmaktadır.

Bu dua kişileri birbirinden ayırma duası olarak da bilinmektedir. Bazen istediklerimizi elde etmede zorlandığımız olur. Bu durumu aşmak için kendimize bir destek ararız. Sadece aşık olmak değil, iki kişinin arasını açmak, sevgilileri ayırmak, dostlukları bozmak, iyi anlaşanları koparmak gibi pek çok durumda bu duanın gücünden faydalanılmaktadır.

Eşleri birbirinden ayırma duası nasıl yapılır?

İki kişinin arasını soğutmak için dua yaptırmak isteyenler bunun sonucunda amaçlarına ulaşabilmektedir. Tesiri büyük bu dua iki kişiyi ayırma duası denenmiş olarak da ihtiyaca yanıt verebilmektedir. Sizi rahatsız eden kişiler etrafınızdan eksik kalmıyor mu? Sizin bu rahatsızlık durumları ile karşı karşıya kalmanız ile dünyevi işlerinizi erteliyor ya da çıkmaza mı sokuyorsunuz? O halde vakit kaybetmeden hayallerinize giden soğutma işlemlerinizi gerçekleştirebilme adına medyum Burak Hoca ile tanışma imkanı yakalamaya bakmalısınız. Şüphesiz etkisini kısa zamanda alarak memnun kalacağınız bu dua sevmediğiniz kişiyi sizden uzaklaştırmak ya da sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaştırılması amacıyla yaptırılabilmektedir. Her duruma ayak uydurabilen bu dua kişilerin ihtiyacı ve işlerine paralel işe yarar konuma gelerek hayatınıza olumluluk katabilecektir.

Uzaklaştırma duası nedir?

Bazen sevenleri bazen karı kocayı bazen iki iyi arkadaşı kimi zamansa dostlarınızı sizden koparabilen bu güçlü dua iki kişiyi soğutma duası olarak sıklıkla başvurulmaktadır. Bu iki kişiyi soğutmak amacıyla faydalanılan dualar kimi zamanla bağımlı derece aşık olanlar ya da tutkulu sevenlerin faydalandığı dualar arasında da yer alabilmektedir. Mecnun misali çok şehvetli bir aşka tutkunsanız ve kendinizi bu aşksız yapamayacak kadar güçsüz hissediyorsanız hayatınızı anlamlandıracak sevdiceğinize kavuşma yolunda bu duanın gücünden faydalanabilirsiniz. Evli bir adama tutkun olanlar bile sevdikleri uğruna açıkçası koca ile karıyı ayırma duası tercihiyle hayatlarını güzelleştirebilmektedirler. İşlerinizi tersine döndürecek kadar tutkun olduysanız ve vazgeçemediğiniz bir erkek ya da kadın için karı kocalık ilişkilerini bozabilecek bu duadan fayda görebilirsiniz.

İki kişinin arasını bozmada son derece etkin rolü olan bu duayı Burak Hoca rehberliğinde okutarak fayda sağlayabilirsiniz. Burak Hocaya güvenebilir onun ilim gücüyle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hayatınız adına anlamlı bir değişim yakalamada etkili olabilecek bu dua için 05533718994 numaralı hattı hafızalarınıza kazıyabilirsiniz. [email protected] hesabından da fayda görebileceğiniz bu etkili duaya bir an önce Burak Hoca rehberliğinde ulaşabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı engelleri kaldırmanın mümkün olduğu, Burak Hoca ile birbirinden uzaklaştırılmak istenenlerin uzaklaştığı ve soğutma işlemlerinde soğutma duasının etkisini görenlerin olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Hayatınızı yoluna sokacak olan bu duayı hayatınızdaki önemli insanları yanı başınızdan görme hayaliyle istiyor olabilirsiniz. O zaman vakit kaybetmeden sayın Medyum Burak Hoca’ya ulaşma gayretinde bulunmayı denemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua başlıklı makalemizde eşimin bana düşkün olması için dua, kocamı kendime nasıl bağlarım ve kocanın karısına düşkün olması için okunan dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 2638 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

“Soğutma Duası” için 18 yorum var.

 1. Merhabaa ben Ceren, 28 yaşındayım. Konya’da yaşıyorum. Uzun zamandır olmadığım kadar mutluyum, size nedenini anlatayım.
  Uğur adında biriyle 5 senelik bir ilişkim var. İlişkim çok iyi gidiyor ve çok mutluyuz. İnşallah yakında evlenceğiz. Şimdi size başımdan geçen olayı anlatayım.
  Yakın zamanda ailemin yanından çıktım ve kendi evime taşındım. İş yerime yakın bir semtte bir daire kiraladım ve gayet mutluydum. Fakat bir süre sonra karşı dairemde yaşayan bekar adam benimle çok ilgilenmeye başladı. İyi niyetli bir şekilse çok mutlu olurdum fakat bu adam kötü niyetliydi. Bir süre göz ardı ettim. Bir akşam eve giderken bana bakıp ‘Off’ dedi. Daha çok iç çekme gibi bir şeydi. Resmen bir sapığım vardı ama bunu Uğur’a veya başka birine söylemeye çekindim. Çünkü söylersem adamı dövebilir hatta öldürebilirdi. Bunu istemediğim için alternatif şeyler araştırmaya başladım.
  İnternet üzerinde yaptığım araştırmalarda soğutma hamaylı işe yarayacağına inandım fakat iyi bir hoca bulup ona danışmam gerekir diye düşündüm ve güvenebileceğim birini ararken Burak Hoca’ya denk geldim. Burak Hoca’nın sitesinde yazdığı yazılar o kadar çok bilgi içeriyordu ki bu konu hakkında çok bilgili ve güvenilir olduğu belliydi. Kendisini aradım ve randevu aldım.
  Gittiğimde başımdan geçenleri detaylı anlattım ve soğutma hamaylının sorunumu çözüp çözmeyeceğini sordum. Burak Hoca nedenleriyle birlikte işe yarayacağını anlattı. Medyum Burak Hoca’nın bu kadar bilgili olması ve benimle bu kadar ilgilenmesi çok mutlu etmişti. Ben Soğutma hamaylı yaptırmak istediğimi söyledim ve Burak Hoca’nın süreç ile ilgili anlattıklarını can kulağıyla dinledim.
  Hocanın yanından ayrıldıktan sonra yapmam gereken tek şey tesir süresini beklemekti. Çok uzun bir süre değildi zaten bu. Ben daha güvende hissetmek için tesir süresi boyunca evimde tadilat olduğunu söyleyerek annemlerde kaldım.
  25 gün sonra evime döndüm. Bir tedirginlik vardı elbette ama Burak Hoca’ya olan güvenimden güç alarak binaya girdim. Normalde evimin kapısını açarken sapığım kapısını açar ve bana bir şeyler söylerdi.
  Katıma geldiğimde kapıda ayakkabısı olmasına rağmen kapıyı açmadı. Biraz oyalandım kapıda ama kapısı açılmadı.
  Ertesi gün işe gitmek için evden çıktığımda karşılaştık ve yüzünü ekşitip kapısını çarparak eve girdi. Koşarak indim merdivenlerden. Büyük bir şey yaşanmadan bu olayı çözmüş olmak beni çok mutlu etmişti. Allah Burak Hoca’dan razı olsun.

 2. Medyum Burak hayatımı aşk büyüsü ile değiştirdi. Uzun yıllar sevdiğim ancak karşılık bulamadığım aşkımla kısa sürede kavuştuk. Gerçekten işe yarıyor…

 3. Son günlerde çok mutsuzum ve hiçbir şey yapmak istemiyordum. Özellikle işyerime gitmeyi hiç istemiyordum. Bir arkadaşım sayesinde medyum Burak’la tanıştım ve hayat enerjim geri geldi. Sevdiğim kadın bana bağlandı. Enerjimi yükselten işlem ve tavsiyelerle

 4. Kızımın önemli bir hastalık nedeniyle tedavisi sürmekteydi. Kocası onu boşamak istiyordu. Ben nefesi kuvvetli bir hocadan hamaylı yaptırmak istedim. Burak Hoca yı önerdiler ve gerçekten kendisini doğru insan. Bizim için aşık etme hamaylı hazırladı. Etkisi

 5. Aşk büyüsü desteği almak istiyordum ama paramı kaptırırım diye çok tedirgindim. Çok şükür arkadaşlarım tavsiye etti, medyum Burak Hoca ile çalıştım. Bence aşk büyüsü konusunda süper bir insan ve gerçek hoca.

 6. Kaynamanın dırdırından gerçekten çok usanmıştım. Neyse ki Burak Hocadan yardım aldım da kurtuldum. Bağlama büyüsü sayesinde kafam rahat etti.

 7. Eşimin ailesi ile arama fena sayılmazdı. Ancak ben akıllı bir kadınım ve eşimi kazanmak için onlarla çok iyi olmam lazımdı. Ben de Burak hoca dan aşık etme büyüsü desteği aldım.

 8. Kızım ve damadım için, damadım çapkınlarını bıraksın diye bağlama büyüsü yaptırdım. Ben Burak Hoca dan destek aldım ve kendisinden son derece memnu kaldığımı söyleyebilirim.

 9. Çok güzel bir kadın değilim ama sevdiğim erkeğin beni fark etmemesine çok üzüldüm. Burak Hoca nın telefonunu bir arkadaşımdan aldım ve kendisine danıştım. Bağlama büyüsü ile beni peri gibi görmeye başladı.

 10. Bağlama büyüsü yaptırmak için ben ve arkadaşlarım düzenli olarak Burak Hoca dan yardım alırız. Siz de bu konuda ve aklınızda ne varsa o şekilde destek alabilirsiniz. Hoca gerçek bir medyum ve maneviyatı, ilimlere olan bilgisi maksimum.

 11. Beni terk edip çocuklarımla bir başıma bırakıp giden eşimin arkasından çok ağladım ve arkadaşım sayesinde onu geri kazandım. Aslında Burak Hoca sayesinde arkadaşım vesile oldu. Kendisi bana pişman etme için ayırma büyüsü hazırladı ve ben de onu geri kazandım.

 12. Beni dövüp bırakamayan eşimden kurtulmayı Burak Hoca ya borçluyum. Kendisinden eşim için bağlamak için celp işlemi aldım, hem bağlama büyüsü yaptırdım, hem de 90 gün taktırdım. Kurtuldum sorunlardan.

 13. Oğlumu sevmediğim kız arkadaşından ayırmak istiyordum. Ona söylemek ve aksini yapmasını sağlamak istemedim. Hiç belli etmeden Burak Hoca dan ayırma büyüsü işlemini yapmasını istedim ve etkili oldu.

 14. Komşumun telkinleri ile giden eşimin geri gelmesi için Burak Hoca dan aşık etme için hamayl konusunda yardım aldım. Kendisi bence ülkemizin en iyi hocası. Etki süresini ve neler yapacağını detaylı anlatarak bana yardımcı oldu ve dediği sürede eşim döndü.

 15. Burak Hoca ile tesadüfen bir arkadaşımın önerisi ile haberdar oldum. Kendisi gerçek bir medyum, aşık etme celbi desteği aldım ve niyetlerim gerçekleşti.

 16. Giden sevdiğimi bağlama büyüsünü Burak Hoca yaptı ve gerçekten dediği sürede etkisini gördüm. Bir başka kadına gittiğini düşündüğüm için ben bunu imkansız gördüm ama gerçekten döndü bana ve çok aşık.

 17. Burak Hoca nın soğutma büyüsü soğutmak için hamaylı işlemi sayesinde gerçekten sorunlarımdan kurtuldum. Şansız ve karamsar bir insanım. Psikoloğa da gittim ama istediğim manevi kuvveti alamadım. Burak Hoca nın telkinleri çok işe yaradı ve muskasının enerj

 18. Nişanlımın çok temiz kalpli bir insan ama son derece sinirlidir ve aşırı kıskançtı. Burak Hoca sayesinde artık asla böyle bir insan değil ve munis doğası ile tam istediğim bir erkek oldu. Bunu hocamın özel aşık etme büyüsüne borçluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir