Soğutma Duası

Düğün arifemde terk edilmiş ve sevdiğini başkasıyla evlenmiş gören bir genç kız olarak soğutma duası benim tek çıkış noktamdı.

 

Her gün istemsizce onları takip ediyor ve mutluluklarına gözlerimle şahit oluyordum bana dönmese bile iki kişiyi soğutma duası yaptıracak sadece iç huzura kavuşmamı sağlayacaktım. İkisinin belli etmeden fotoğraflarını çektim ve isim soy isimlerini internette bulduğum hocamız Medyum Burak beyefendiye verdim. Benimle birlikte yapacağı için soğutma duası kaç kere okunur tarif etti ve aynı duaları beraber okumaya başladık ancak bunu yaparken gözlerimizi fotoğraftan da ayırmıyorduk. En etkili soğutma duası doğru kişiyle yapılmalı ve mutlaka bilinçli olarak hareket edilmelidir yapmak kadar bozması da zor bir duadır.

Her Türlüsü Var

Sizler belki de benim hikâyemden yola çıkarak düşüncelere giriyorsunuz ancak kocayı ailesinden soğutma duası ve birini kendinden soğutma duası yapıldığını bilmeniz gerekmektedir. Her ne sebeple olursa olsun profesyonel bir medyum ile çalışacağınız için rahat olabilirsiniz. Ben istediğim kişileri kısa zaman da birbirine nefretle bakarken gördüm ve şuan boşanma aşamasında olduklarını duydum. Böylelikle istediğim de olmuş kocayı karısından soğutma duası tutmuştu.

Sonuç Mükemmel

Buradan hocamıza teşekkür ederken sizlerin de dilediğinin gerçekleşebileceğini söylemek istiyorum bu kadar basit yapılacak işlemler için hayatınızı zorla sürdürmeyin. Hemen [email protected] adresinden mail atın veya 0553 371 8994 numarasından iletişime geçin ne istediğini belirtmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua başlıklı makalemizde bağlama duası, kocayı bağlama duası ve kocayı kendine bağlama duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 1128 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir