Tılsım Nedir? Etkileri

Tılsım işlemlerinden faydalanmak etkisini görmek ve hayatımıza dahil etmek uzmanlardan alınacak yardımlarla mümkün olmaktadır.

Tılsım nedir ve büyü ile alakalı bir durum mudur merakınız için [email protected] hesabına mail atmanız yeterli olacaktır. Tılsım farklı maddeler üzerinde yapılıp etkisini gösterebilmektedir. İsteyeceğiniz tılsım çeşidine bağlı olarak bu durum değişkenlik arz edebilecektir.

Hayatınızı değişime uğratabilecek bir tılsıma sahip olmayı kim istemez ki? Değer olarak hayatınız üzerindeki hakimiyetini göz önüne aldığınız zaman ödeyeceğiniz bedeli o kadar da umursamak istemezsiniz. Tılsım hakimiyeti göz önüne alındığında bunu aşk üzerinde yaptırmak kişinin aşkla yanıp tutuşacağı günlerin yakınlığını gösterecektir.

Aşk tılsımı nedir?

Aşk tılsımı yapılan kişi karşı tarafa aşkla bağlanır ve kopmaz. Bu tılsımı sevdiğiniz platonik bir aşkınıza yaptırabileceğiniz gibi sevgilinize ya da eşinize yaptırmanız da mümkün olabilir. Aşık olduğunuz kişiyi kendinize çekmede faydalanılan bu tılsım işini bilen hoca ve medyumlarca yapılabilir. Bu konuya hakim olan Burak Hoca bu konuda size yardım elini uzatarak sevdiğinize kısa zamanda kavuşabilme fırsatını sunmaktadır. Bu tılsım etki etmeye başladığında aşık olduğunuz kişi tarafından ilgi görür, sürekli düşünülür ve her arzunuz sorgusuz sualsiz yerine getirilmeye başlanır.

Aşk tılsımı nasıl anlaşılır?

Sevdiğiniz kişi ya da kocanız sizden uzak durmaya başladıysa sizden koptuğunu hissediyorsanız bu tılsımdan şüphelenebilirsiniz. Her şeyin yolunda gittiği bir ilişkide uzaklaşmalar başladıysa tılsımlandın mı mecazi söylemi halk dilinde bile vardır. İşte böyle durumlarda zor da olsa bu tılsımı bozdurma adına yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.  Tılsım nasıl yapılır, aşk tılsımı nasıl bozulur gibi sorularınız 0553 371 8994 numaralı hatta karşınıza çıkacak Burak Hoca tarafından yanıtlanabilecektir.

Aşk tılsımı yaptırmak ya da tılsım bozdurmak amacıyla Burak Hoca’ya gerekli soruları sorarak yardım teklifine gereken yanıtı verebilirsiniz. Ona bu konuda güvenerek yaklaşabilir, kafanızdaki her soruya yanıt bulabilirsiniz.

Aşk tılsımı hem iki kişi arasındaki sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur hem de onlara aşk denen o güzel duyguyla birbirine sıkı sıkı bağlar. Bu bağlamda düşünüldüğü zaman hayatımıza olumlu bir dokunuşta bulunmaktadır. Kim istemez ki böylesine olumlu bir durum ile hayatının başkalaşmasını? Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sadakat bağıyla olan bağlılığın hayatınızın sonuna kadar devam etmesini istemez misiniz? Burak Hoca şimdiye kadar yaptığı aşk tılsımları ile etraftakiler tarafından olumlu yardımda bulunan hocalar arasındadır. Siz de bu gerçeğe güvenerek ondan yardım alma teklifini iletmek adına fazla zaman kaybetmeden işe koyulabilirsiniz.

Aşk hayatınıza pozitif dokunuşta bulunacak olan bu tılsıma sahip olmak sizin evlilik hayatınızın adeta kurtarıcısı olacaktır. Siz de böylesine güzel bir ilişkiyi ve hayat yükümlüğünü devam ettirmeye hazırsanız Burak Hoca’dan randevunuzu almayı ertelemeyin. Hayatınızı yoluna koymak, aşk yaşantınızı ve ikili ilişki sorunlarınıza elveda demek artık çok kolay.

 

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Yıldızname Baktır başlıklı makalemizde bedava bakım, bedava yıldızname ve ücretsiz bakım yapan hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

“Tılsım Nedir? Etkileri” için 2 yorum var.

  1. Erkek arkadaşmı çok seviyorm ama başka kızlara çok bakıyor bende göz bağlama celbi yaptırdım. Ciddi derecede faydasını gördüm diyebilirim. Kısaca anlatayım erkek arkadaşımla sürekli dışarıda gezerken gözlerine bakıyorum diğer kızlarla göz teması kuruyor yakışıklı da olunca kızlarda bakıyor bi bana bakıyorlar bi ona bakıyorlar falan böyle kendimi ezik gibi hiseetitm kaç defa küstüm aramız bozuldu ama bir şekilde hatalarıyla kabul ediyorum ama bu durumu sonlandırmak için ne yaparım diye düşündüm araştırdım göz bağlama büyüsü diye bi yazı okudum bitane medyum sağolsun dolandırdı beni o kadar paramı aldı kendisine hakkımı da helal etmiyorum. Ben kapalı bir bayanım dinime de çok düşkün bir insanım erkek arkadaşım benim gibi değil uyuşmadığımız konular olsa da evlenebilecğeim insan bu diyorum kendi kendime. Daha sonra medyum burak hocaya ulaştım dolandırıldım başka bir medyum tarafından sende dolandırma hocam allah rızası için dedim bizim öyle bir niyetimiz yok zaten biz büyü yapmayız insanları kandırmayız büyü süreçleri zor herkes yapamaz ama erkek arkadaşına göz bağlama celbi yapalım dedi celp ne hocam dedim ne olduğunu da anlattı bana tamam dedim yaptırdım 1 ay falan gözlemledim erkek arkadşaımı öyle benim gıcık olduğum şeyleri yapmaz oldu yani kızlara falan bakmıyor mesela bi kafede oturuyoz diyelim o duvara dönük oturuyor karşısında hiç insan olmuyor o zaman eskiden olsa sen oraya otur ben buraya otur derdi karşıdaki kıızlarla bakışırdı şimdi de acaba evlenme celbi mi yaptırsam diye düşünüyorum bizim evlenme sürecimiz biraz sıkıntılı olacak gibi ya hayırlısı bakalım bu anlattıklarım daha yeni ama faydasını gördüm.

  2. Yakın arkadaşıma yıllardır aşıktım bi türlü ona açılamamıştım o da bi türlü ona olan ilgimi fark etmedi bi yolunu bulup açılmam lazımdı ona ama bi türlü yapamadım bi de korktum açıkçası ya tamamen beni hayatından çıkarır arkadaş olmaktan da vazgeçerse diye sonra bi gün bana bi kızı anlatmaya başladı aşık oldum dedi o an yıkıldım daha öncede kızları anlatırdı bana ama hiç böyle görmemişti onu gerçekten aşık olmuştu galiba iyice korktum artık ona hiç açılamam diye düşündüm sonra durumu kabullenmeye karar verdim. Ama öyle de yapamazdım çünkü sürekli kızı benim yanıma getiriydi iyi anlaşmamız için bende numara yaptım hep kızı, seviyormuş gibi davrandım ama sonra bi gün kız beni kenara çekti ve onu sevdiğini biliyom görmemek için kör olmak lazım dedi basımdan aşağı kaynar sular döküldü hayır yık öyle bişiy desem de dinletemedim bi bahane bul artık küs konuşma onla diye tehtit etti beni yoksa söyleyecekmiş ona bende tmm dedim ne yapayım sonra gerçekten kavga ettik ve küstük aylar geçti aradan ama bidaha hiç yüzünü bile görmedim çok pişman oldum keşke söyleseydim ona dedim sonra internetten gezerken bi site denk geldi insanlar celb yaptırarak sevdiklerine kavuşuyolarmış bende deneyeyim ne olacak dedim celb yaptırmaya karar verdim sonra bi medyum buldum ismi burak hoca bu camiada baya adından söz ettirmiş. Zaman kaybetmeden aradım sevdiğim çocukta beni sevsin diye celb yaptırdım medyum celb 15 ile 90 gün arasında etkisini gösterir bi bakarsın 16 gün sonra bi bakarsın 90 gün sonra etki edebilir dedi. Bende beklemeye başladım aradan bir kaç ay geçti sevdiğim çocuk bana geldi ve konuşmak istediğini söyledi kızdan ayrılmışlar hatta kız bnm onu sevdiğimi söylemiş doğru bu demek in gelmiş bende tüm cesaretimi topldm evet seni seviyorum dedim sonra oda beni sevdiğini söyledi geçte olsa fark ettim dedi celb gerçekten işe yaramıştı. o an dünyalar bnm oldu keşke daha önce akıl etseydim de celb yaptırsaydım. vakit kaybetmemiş olurdum sevdiğim adamla çoktan birlikte olurdum ama olsun sonuçta sevdiğim adamla birlikteyim ve çok mutluyum gerçekten iyiki de bu celbi yaptırmışım valla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.