Vefk Nedir, Etkisi Nelerdir?

Vefk insanın kuvvetlenmesini, nazardan ve kötülüklerden korunmasını sağlayan, büyülerin uzak durmasına yardımcı olan işlemdir.

Yaradana olan inancının kuvvetlenmesini sağlayan tılsım, duadır. Vefk hazırlamak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Öncelikle bir medyum ya da hocadan bu konuda yardım almak gerekir. Gerçek medyum, imanı kuvvetli olan, inancı ile karşısındakinin de sağlıklı şekilde odaklanmasını ve inancının yükselmesini sağlayan kişidir. Vefki hazırlamak için vefk ilmi bilmek gerekir.

Vefk nasıl yapılır, bunun için de ilme hakim olmaz lazımdır. Çünkü kutsal kitabımızdan ayetlerin, Allah ın isimlerinin yer alması ve buna göre harman yapılması lazımdır. Şifalı kelimelerin bir araya gelmesi, kişiye koruma sağlar ya da niyetinin olmasına yönelik de olumlu süreçler yaşanır.

Vefk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vefk nedir, yukarıda belirttik. Vefk yaptıranlar nasıl etkiler görmekteler. Bu özel tılsımı yaptıranlar, kısa sürede olumlu sonuçları görmeye başlar. Tabi gerçek bir elden yapılması durumunda. Birçok çeşidi, yani farklı niyetlerle yapılan vefkler, tılsımlar bulunmaktadır. Aşk vefki, seven bir insanın sevdiğini alması, onun da hislerinin olması için yapılan tılsımdır. Bu şekilde, aşk ilişkileri ya da evlilikler de çok daha mutlu olur.

Kısmet vefkleri ise, kısmet açılması için, belki özel hayatta kısmet açılması, belki de işlerde ya da genel olarak hayatta kısmetin açılması için vefk yardımı alabilir. Vefk karşı tarafı nasıl etkiler. Bu etkinin doğru ve net şekilde, ayrıca hızlıca olduğunu belirtelim. Doğru elde yapılırsa, niyet edilen insan size gelecektir. Vefk örnekleri olarak, padişahlarımıza yapılan tılsımlı gömlekleri çok doğru bir vefk misali olarak verebiliriz.

Medyum Burak Hoca dan Aldığım Vefk Tılsımı Desteği

Bir uzmandan vefk desteği almak benim için çok önemliydi, çünkü sadece gerçek hocaların bunu yapabileceğini biliyordum. Medyum yorumlarını inceledim ve Medyum Burak Hoca’nın bu konuda her memnun bıraktığını anladım. Kendisinden destek almaya karar verdim. Amacım kısmetimin açılması için kendisinden bir vefk desteği almaktı. İstanbul’da olduğum bir an kendisinden randevu aldım. Ancak, sadece yüzyüze randevu almanıza gerek yok, her zaman uzaktan da destek alabilirsiniz. Zaten bu yapılanlar bir araç, hoca aslında kendisi yetenekleri ve inançları ile size yardımcı oluyor. Ben de görüşmeye gittiğimde çok özel bir insanla karşılaştım.

Kısmet vefki konusunda destek aldım. Kısmetim gerçekten açıldı ve vefkim bende genel anlamda bir koruma yarattı. Yıldızım çok düşüktür ve düşük enerjimin olumsuz etkileri artık bana etki etmemeye başladı. 0553 371 89 94 numaralı telefondan kendisine siz de ulaşabilirsiniz. Arayabilir ya da whatsupp üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Mail adresi olarak, [email protected] adresinden de kendisine ulaşmanız mümkün olacak. Sonrasında, asker kardeşim için de bir koruma vefki istedik, kendisi bunu da hazırladı ve çok memnu kaldık.

Bir önceki yazımız olan Cin Musallatı başlıklı makalemizde bursa cin çıkarma, cin çıkarma ve cin çıkarma ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 966 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
12 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir