Vefk

İlk olarak ismini duyduğunuz da vefk sizlere tuhaf gelebilir ve vefk ne demek diye kendinize sorabilirsiniz.

Aslında uzun zamandır var olan vefk ilmi kişilerin doğru insanlarla yaptıkları inançlı hisleriyle kısa zamanda sonuç aldıkları güzel bir yöntemdir. İçinde çok fazla kötülük barındırmaz sadece belirli ayetlerin isimlerle aynı oranlarda birleşmesiyle yazılıp sonrasında da okunarak yapılan bir dua çeşididir. Vefk yapılan kişi ne hisseder sizlerin amaçları doğrultusunda mutlu bir hayatı olurken aşk ve iş hayatlarını sırasıyla da yoluna koymuş olur. Vefk nasıl yapılır kolayca da izah ettiğime göre bundan sonra ki aklınızda kalan soru işaretlerini hocamıza da yönlendirebilirsiniz.

Dostum Yardımcı Oldu

Vefk örnekleri aldığım bir arkadaşım kendisinin iç huzura kavuşarak rahatlamak ve hayatını bir düzene oturtmak için bu duayı yaptırdığını söylemişti. Bende zaten öncesinde vefk yaptıranların yorumları da okumuştum böylelikle vefk duası yaptırmaya karar verdim. Hocamıza yönlendiren arkadaşım sayesinde iş hayatımın düzenini korurken öte yandan da istediğim bir aşkı yakalamak için hissederek okudum.

Her şey Yolunda

Vefk kaç günde etki eder diye sormaktan sıkılmadan gün içerisinde tesirini görmeye başladım şimdi bende güzel bir aşkın içindeyim ve arkadaşım gibi hocamızı herkese tavsiye ediyorum. Sizler de 0553 371 8994 numaralı telefonla ya da [email protected] hesabıyla iletişim kurabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 2408 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
15 Hayır

“Vefk” için 17 yorum var.

 1. Eşimle aramıza soğukluk girdi. Birileri bize büyü yaptırmış büyüyü bozmak için Medyum Burak’tan yardım aldım ve çok faydasını gördüm. Teşekkürler Medyum Burak…

 2. İki tane komşum vardı ikisi de benim için değerli insanlardı. Fakat kavga etmişlerdi. Onları tekrar barıştırmak için Medyum Burak’tan bağlama büyüsü yapmasını istedim ve sonuç olumlu oldu. Şimdi tekrar bir aradayız.

 3. Çok yıldızı düşük bir kadın olduğum için bir türlü aradığım kısmeti bulamamıştım. Burak Hoca nın hazırladığı hamaylı dediği şekilde özenle taşıdım. Aşık etme hamaylı yaptırdım, kısmetim açıldı pir açıldı. Mahalleden beğendiğim kişi bana aşık oldu.

 4. Burak Hoca ayırmak için celb konusunda inanılmaz mükemmel bir insan. Aldatma konusundan muzdaribim ve hoca ile tanıştığımdan beri soğutma büyüsü ile beni ayağa kaldırdı. Son derece muhteşem bir insan.

 5. Aşık etme büyüsü inanılmaz etkili bir büyü bence ve Burak Hoca ile bu büyü konusunda benim gibi, siz de yardım alabilirsiniz. Kendisi asla bir dolandırıcı değil, kesinlikle yetenekli gerçek bir hoca.

 6. Oğlum bir kız için yanıp tutuşuyordu. Bu kızı oğlum kazansın diye ne yapsam derken, komşularım Burak Hocayı önerdiler. Kendisinden destek aldım ve oğlum için aşk etme büyüsü de hazırladı.

 7. Kendisine güvenerek aşık olduğum bir insan bir türlü benimle ilgilenmiyordu. Benim de durumum kötü olmasına rağmen ona bir türlü açılamadım. Eşim ısrarla beni Burak Hoca ya götürdü. Kendisi sağolsun bağlama büyüsü ile bu işi çözdü.

 8. Ben büyülerden korkan bir insanım. Bu nedenle hocalardan da korkardım ama Burak Hoca hocaya aşk celbi çalışması yaptırtık. İçimdeki tereddütler sonra erdi Size de tavsiye ederim sonuçtan memnunum.

 9. Aşık etme hamaylı konusunda Burak Hoca yı tek geçerim. Aşık etme hamayl sayesinde uçarı olan sevdiğim erkeği kendime bağladım. Bence kendisini hocaların arasında bir numara olan.

 10. Burak Hoca nın yaptığı bağlama için hamaylı ile üzerimdeki olumsuz enerjilerden kurtuldum. Bu özel bir aşık etme hamaylı kolye ve işlemin özel duaları da var. Hoca zaten ne yapılması gerektiğini anlatıyor. Ben de dinledim ve yaptım, olumlu sonuçlar aldım.

 11. Güzel bir aşkj hayatımın olması için Burak Hoca ya danıştım. Kalbimi sevdiğim kadına açmadan hemen önce bana bağlama için celbi hazırladı. Faydasını çok gördüm, çok şükür.

 12. Çok özel bir insan olan Burak Hoca dan bağlama büyüsü desteği alarak hayatımı düzene sokacak rehberliği elde ettim. 0 553 371 89 94 ve siz de her zaman arayabilirsiniz.

 13. Güzellikleri yaşamak, mutlu olmak benim de hakkım ve bunları yaşamak Burak Hoca nın kısmetimi açması ile nasip oldu. Kendisinin aşık etme büyüsü iile sevdiğimle tanıştım.

 14. Aldatılmak çok kötü bir duygu ve ben bunu yaşadım. Sevdiğim erkek tarafından aldatıldım ama bir başka kadına kaptırmak yerine hemen Burak Hoca ya gittim. Kendisi bağlama büyüsü yaptı ve sevdiğim bana döndü.

 15. İşyerinde sürekli kuyumu kazmak isteyen, arkamdan türlü dolaplar çeviren bir rakibem vardı. Bu kız yüzünden hak ettiğim başarıları alamıyordum. Burak Hocama aşık etme büyüsü yaptırdım ve 21 günde hocam bunu etkisiz hale getirdi.

 16. Burak Hoca ya son derece güveniyorum, onun gerçek hoca olduğunu biliyorum. Günümüzde çok dolandırıcı olduğundan, gerçekten yetenekleri olan insanları bulmak çok zor. Benim gibi soğutma büyüsü ve bağlama büyüsü gibi destekleri sizler de alabilirsiniz.

 17. Oğlumun sevdiğine kavuşması çok zor görünüyordu. Ben asla umudumu yitirmedim. En son Burak Hocamdan bağlamak için celp desteği aldım. Hocam 14 günde celb hazırladı. 90 gün taktık ve dualarımı yaptık. Oğlum sevdiğine kavuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir