Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü bir ana malzeme üzerine yapılan, inanılmaz etkili, aynı zamanda dünyanın en eski ve mistik büyülerinden biridir.

Bunu gerçek medyum kişiler yapabilir, yoksa etkisi olmaz. Voodoo bebek büyüsü, bir eleman ile yani ana malzeme üzerinden, simgesel bir bebek üzerinden yapılan büyüdür. Bu uygulama yüzyıllardır uygulanan, sonuçlarının yani etkili olduğunu kanıtlanmış, dünyaya Afrika kıtasından yayılan bir büyüdür. Afrika kültürlerinde, kabileler arasında voodoo büyüsü yapılmış, halen yapılmaktadır ve her zaman ustaların elinde yapılan büyü olumlu neticeler vermiştir. Voodoo büyüsü nedir diye merak edebilirsiniz. Bu büyü kara büyü çeşitlerinden biridir. Yani kişiyi etki altına almak noktasında, kontrolünü ele geçirmek, istediğini yaptırmak şeklinde birçok niyetle, kötü niyetli olarak yapılan bir ritüeldir.

Voodo Büyüsü Bir Kara Büyüdür

Voodoo büyüsü belirtileri nelerdir, bunun üzerinde de durmak gerekir. Bu büyü kişinin sağlığına, hem ruh sağlığına hem de vücut bütünlüğüne zarar vermek için yapılan bir uygulamadır. Bu nedenle, her uygulanışında kişinin bedensel niteliklerinde olumsuz etiler olur. Voodoo büyüsü nasıl yapılır. Bebek büyü yapılan insanı temsil eder. İğne materyalleri ile batırılır ve kişi uygulama yapılan yerlerinde acılar, ağrılar yaşar. Bu noktada bir süre sonra sinir sistemi bozulur ve uykusuzluk, asabiyet, kaygı, endişe gibi birçok olumsuzluklar yaşamak ister. Peki, Voodoo büyüsü nasıl çözülür. Bu büyü bir kara büyüdür ve yapılması çok zor olduğu gibi, çözülmesi de kesinlikle kolay değildir. Ancak uzman kişiler, gerçek medyumlar büyüyü bozabilir. Bu büyüyü yapan ve bozan, çok az medyum vardır ülkemizde. Bu nedenle, ben yaparım diyen her hocaya inanmayıp, derin bir araştırma yapmak gerekiyor.

Medyum Burak Hoca ile Voodoo Büyüsü Bozma

Voodoo büyüsü kara büyü ve çok sert belirtiler var. Kişiye gerçekten çok zarar veren bir uygulama bu. Ben bunu nereden biliyorum derseniz, bir düşmanın aslında kocamda gözü olan ahlaksız bir kadın tarafından, bir yabancı kadın tarafından bu büyü bana yapıldı. Daha doğrusu, bu kadın yurtdışında bir medyuma bu büyüyü yaptırmış. Ben kocamla, mutlu bir ilişki sürdürürken, birden psikolojimde bozulmalar başladı. Önce buna anlam veremedim, depresyon sandım. Sonra durduk yere sancılanmalarım, baş ağrılarım, mide ağrılarım oldu. Aslında bedenimin her yeri ağrıyordu. Doktorlara gittim ve her yerimi kontrol ettiler. Bir sonuç alamadım.

Her zaman yanımda olan ve evliliğini her zaman Burak Hoca ya borçlu olduğunu söyleyen bir arkadaşım, bana hemen hocama danış dedi. Bu konuda sana büyü yapmışlar, ihmal etme dedi. Ben önce inanmadım ama peki dedim. İyi ki demişim, harika bir insan, gerçek bir medyumu tanımışım. Medyum Burak Hoca, 0553 371 89 94 numaralı telefondan her zaman danışanlarına hizmet veriyor. [email protected] mail  adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir? başlıklı makalemizde büyü, medyum burak ve papaz büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1350 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
21 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir