Yumurta Büyüsü

Benim için yumurta büyüsü yaptırmak zor bir iş değildi çünkü yakın bir arkadaşımda şahit olmuştum ve tutması çok kısa bir zaman almıştı.

Kızımı sorumsuz damadımdan kurtarmak için ailesinin huzurunu bozarak o adamdan soğumasını sağlayacaktım yumurta büyüsü nasıl bozulur hocamızdan öğrendim benim böyle bir niyetim yoktu ama yinede tedbirli olacaktım. Medyum Burak daha önceden de hep bu işlerde iyi olduğunu bana duyurmuştu ona güvenim sonsuzdur yumurta büyüsü nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatarak sizleri rahatlatan biridir. Bilinçli olarak bu işlere de girmek istiyorsanız yumurta büyüsü nedir derseniz ucuz bir büyü çeşididir ancak ucuz olmasından yanılmayın etkisi gerçekten çok iyidir.

Kızım Damattan Uzaklaşıyordu

Maddi ve manevi olarak evine yetemeyen damadımdan uzaklaşmak önce kızımın sevgisini azaltmak istiyordum bunu zamana yaymak ikimize de iyi gelmişti. Yumurta büyüsü nasıl etki eder derseniz dilerseniz uzun ve sakin bir zamana yayabilir kimsenin anlamaması için sakin davranabilirsiniz. Yumurta büyüsü çeşitleri de böylelikle farklılıklar gösterebilir bu tamamen size kalmıştır hocamıza düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Uygun Maliyette Etkili Büyü

Benim için paranın hiçbir önemi yoktu kızım kurtulsun başka bir şey istemiyordum nitekim hiç acı çekmeden mutlu bir şekilde ayrılmış oldular. Şimdi beraberiz ve istediğimiz hayatı anne kız yaşıyoruz sizlere de hocamızın iletişim bilgilerini vermek istiyorum [email protected] ve 0553 371 8994 numarası dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Âşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizde aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yoneticiyim
Bu makale yoneticiyim tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1560 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir